O nás

Ecuadmc - DMC Travel


Historie společnosti Ecuadmc /DMC Travel sahá do roku 2007, kdy vznikla obchodní značka Ecuadmc jako přirozené vyústění dlouholetých aktivit v incomingové turistice. Prvním impulsem k založení cestovní kanceláře byly podněty od partnerů a klientů z Česko-Ekvádorské Obchodní Komory, kteří v rámci svých aktivit vyhledávali profesionální služby v oblasti organizace, ubytování a dopravy v regionu.

Díky bohatým zkušenostem z cestovního ruchu v Evropě a lokální znalosti prostředí s odpovídajícími kontakty jsme dokázali úspěšně realizovat první „na míru šité“ zájezdy na Galapágy jak pro úzkoprofilové skupiny, firmy, tak i pro jednotlivce. Zpočátku byly naše aktivity zaměřeny výhradně pro oblast Galapág a kontinentálního Ekvádoru, ale postupem času jsme rozšířili pole naší působnosti na sousední a neméně atraktivní země Peru, Kolumbii a Panamu.

Naší hlavní výhodou je umístění provozní kanceláře v Ekvádoru. Dokážeme tak reagovat na rozmanité požadavky klientů v relativně krátkém časovém horizontu a bez nutnosti zprostředkovatelů. Dalším důležitým faktorem je také dokonalá znalost místního prostředí a mentality, díky čemuž jsme schopni zajistit nejrůznější programy a v případě potřeby okamžitě reagovat na vzniklé situace anebo jiné operativní čí realizační požadavky našich klientů.

Oproti konkurenčním společnostem dbáme na spolehlivost a maximální využití času s přihlédnutím k finanční náročnosti cestování do exotických destinací.

Téměř všechny námi poskytované služby zajišťujeme přímo bez zprostředkovatelů, což se pozitivně obrazí v našich cenově velmi atraktivních nabídkách pro široké spektrum klientů. Za dobu našeho působení jsme s úspěchem realizovali velmi různorodé akce – od rodinných zájezdů s maximálním komfortem služeb přes skupinové zájezdy pro náročné zákazníky, firemní cesty s vysokým počtem účastníků, individuální dovolené pro nadšence v různých oborech až po aktivně orientované cesty pro potápěče, fotografy, ornitology či příznivce extrémních sportů (rafting, vysokohorská turistika, kiteboarding, downhill). V každé z uvedených oblastí jsme dnes schopní navrhnout a zajistit komplexní řešení od mezinárodních letenek po kompletní program šitý na míru každému z našich zákazníků.

Spolupracujeme s mnoha institucemi, CK i zahraničními agenturami, stejně jako s klienty, kteří naše služby vyhledávají na základě četných referencí. Pečlivě vybíráme naše produkty tak, aby splňovaly vysoké standardy kvality a bezpečnosti.

Pro zachování nesmírného přírodního bohatství zdejšího regionu a rozmanitého ekosystému, který je stejně jako jiná místa na světě velmi citlivý vůči působení lidské činnosti, spolupracujeme rovněž s místními komunitami pro podporu a zachování původních tradic a způsobů života. Udržitelný turismus se tak stává alternativním zdrojem prostředků pro domorodé obyvatelstvo ve vzdálených komunitách, bez nutnosti těžby neobnovitelných zdrojů a postupné likvidace deštného pralesa.

ŠNORCHLOVÁNÍ NA GALAPÁGÁCH ŠNORCHLOVÁNÍ NA GALAPÁGÁCH

Sestřih záběrů pod hladinou oceánu

NOVÉ FOTKY NA FLICKRU NOVÉ FOTKY NA FLICKRU

Výběr nejlepších fotek za uplynulý rok z akci realizovaných v Ekvádoru, Kolumbii a Panamě

Všechny novinky

 
DMC TRAVEL Cía.Ltda.

Malecon Alberto Santos 1846
Bahía de Caraquez
ECUADOR

TELEFON: +593 52 691 541
MOBIL: +593 99 500 8525
Email:
Web: www.ecuadmc.cz

Skype:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.